הדברה ירוקה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
הדברה ירוקה

אף אחד מאיתנו לא רוצה לקום בבוקר ולמצוא את עצמו בין כמה מקקים, מכת נמלים או כל מזיק אחר שלא רצוי אצלו בבית. כיום ישנם טרנדים רבים בעולם שכל מטרתם היא שמירה על כדור הארץ ועל איכות הסביבה כאשר הכותרת של כל אותם טרנדים היא הרצון לשמור על כדור הארץ לאורך זמן ולהימנע משימוש בחומרים שמזיקים לו או חומרים שאינם מתכלים. כחלק מאותה מגמה בעולם ההדברה החלו להשתמש בפתרונות של הדברה ירוקה שכל מטרתה היא שמירה על כדור הארץ והימנעות משימוש בחומרים המזיקים לו.

בעבר הלא רחוק השימוש בחומרי הדברה היה בעזרת שימוש בחומרים כימיים בעלי ריכוז רעלים גבוה שהיה מזיק בטווח הארוך לכדור הארץ אך היה יעיל בהשמדת המזיקים. בשנים האחרונות פותחו שיטות וחומרי הדברה בהם החומר הרעיל הוא בריכוז מספיק גבוה בשביל להרוג ולהשמיד את המזיקים אך נמוך דיו בשביל לא להזיק יותר מידי לכדור הארץ.

הדברה ירוקה

סוגי הדברה ירוקה

ההדברה הירוקה למעשה נחלקת לשני סוגים’ כאשר סוג אחד הוא ההדברה הירוקה הטבעית. במסגרת הדברה ירוקה טבעית אנו כלל לא משתמשים בחומרי הדברה רגילים אלא אך ורק בחומרים טבעיים כמו תבלינים, שמנים וחומרים אחרים כמו קפה למשל. היתרון של שימוש באותם חומרים הוא העובדה שכלל לא נעשה שימוש במהלך ההדברה בחומרים שעושים נזק לכדור הארץ אך לעיתים אותם חומרים לא מתאימים באופן מוחלט להדברה של המזיקים.

חלק מן השיטות המוכרות הן למשל שימוש בנר במרכז צלוחית שמן להדברת פרעושים, שימוש בקפה להרחקת נמלים ועוד. הסוג השני של ההדברה הירוקה הוא שימוש בחומרי הדברה בעלי ריכוז חומרים כימיים רעילים ברמה מאוד נמוכה ושילובם עם חומרים נוספים או עם שיטת הדברה טבעית.

מתי נשתמש בהדברה ירוקה?

בניגוד להדברה טבעית שלא תמיד תעבוד לנו אלא אם כן מדובר בכמות נמוכה או רק בתחילתה של מכת המזיקים, בהדברה טבעית נוכל להשתמש בכל רגע כאשר לא משנה מהי הכמות המזיקים ממנה אנו סובלים והיא תהיה אפקטיבית. רצוי לתאר למדביר מראש בטלפון מהם המזיקים מהם אתם סובלים ומהי כמות המזיקים שיש לכם בבית וכך המדביר יוכל להציג בפניכם איזו שיטה מבין כל השיטות תתאים לכם ביותר.

אנחנו בחברת Clearona נשמח לתת לכם שירותי הדברה ירוקה, בין אם מדובר על הדברה ירוקה לבית שלכם, על הדברה ירוקה לחצר, הדברה ירוקה למשרד או למפעל שלכם. הנסיון שצברנו במרוצת השנים מקנה לנו נסיון רב בהתאמת סוג הריסוס למכת המזיקים ממנה אתם סובלים, כך שלאחר שירותי ההדברה תוכלו שוב לישון או לעבוד בראש שקט מבלי לחשוש מבעיית המזיקים ממה סבלתם. בנוסף, אנו נותנים אחריות על ההדברה הירוקה שלנו, כך שבמידה והמזיקים חזרו לאחר זמן מה אנו נגיע אליכם שוב ונדאג לבצע הדברה נוספת במקומות בהם נתקלתם שוב באותם מזיקים.