הדברת נמלים בגינה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
הדברת נמלים בגינה

כל מי שיש לו גינה מכיר את התופעה המעיקה של נמלים, המטיילות חופשי בשטח הגינה, מסתובבות על השולחן ופינת הישיבה ומהוות מטרד משמעותי עבור בני הבית. הדבר מהותי במיוחד עבור כל מי שנהנה לשבת בגינה שלו, לאכול בה את ארוחת הבוקר או לארח בה חברים ומשפחה. אך שיירה שלמה של נמלים, המסתובבת סביב צלחות האוכל, עלולה להוציא את התיאבון לכל אחד. לכן במקרה של נמלים בגינה, מומלץ להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, על מנת להיפטר מהמטרד אחת ולתמיד. ניתן כמובן לנסות להדביר את הנמלים בצורה עצמאית, אך במידה ומדובר על כמות גדולה של נמלים, אין מנוס אלא לקרוא לחברת הדברה מקצועית.

אנו בחברת קלירונה נשמח לספק לכם שירות של הדברת נמלים בגינה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מעסיקים אך ורק מדבירים מורשים ומנוסים, תוך כדי הקפדה על התאמת שיטת ההדברה היעילה ביותר לצרכים שלכם. אנו מספקים אחריות מלאה על העבודה ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ובכל בעיה.

הדברת נמלים בגינה – כל מה שחשוב לדעת בנושא

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של הדברות, היכולות לסייע במקרה של נמלים בגינה. השיטה הטבעית למשל, מאפשרת להרחיק את הנמלים מהמקום, מבלי לגרום להן לשום סוג של נזק. שיטה זאת יעילה במיוחד בבתים המחזיקים בחיות מחמד או ילדים קטנים, מאחר ואין שום חשש להרעלה או לפגיעה בבריאות. ההדברה הטבעית מתמקדת בחומרים טבעיים שהנמלים אינן אוהבות, דבר שגורם להן לעזוב את המקום. יש לציין כי שיטה זו תהיה פחות אפקטיבית במידה ומדובר על שיירות ענקיות של נמלים, אך במקרים של נמלים בודדות, בהחלט מומלץ לפזר במקום עלי דפנה, קינמון, קפה שחור ועוד. כמו כן, ניתן להשתמש בהדברה ירוקה, הנחשבת לעדיפה על פני ההדברה הקונבנציונאלית. מדובר על הדברה באמצעות ג’ל, המהווה פיתיון, שהנמלים ייקחו לקן שלהן. מדובר על רעל שיהרוג את כל הקן ובכך יפתור את הבעיה שלכם.

הדברת נמלים

הדברת נמלים בגינה – דגשים חשובים

חשוב לציין כי במקרים בהם מדובר על כמויות עצומות של נמלים וישנו צורך בפתרון מידי, לא יהיה מנוס אלא להשתמש בהדברה הקונבנציונאלית. מדובר על הדברה מהירה יותר, המתבצעת באמצעות ריסוס. מדביר מקצועי ומנוסה יבצע ריסוס בכל חלקי הגינה, כולל משטחי אוכל, משטחי עבודה וכדומה. מומלץ להתייעץ עם מדביר מוסמך ומקצועי, על מנת לבחור את שיטת ההדברה המתאימה ביותר עבורכם. כמו כן, חשוב לזכור כי חלק מהצלחת ההדברה תלויה בכם, מאחר ומי שיקפיד על ניקיון מהיר ואיכותי של שולחן האוכל ומשטח העבודה, יוכל להימנע מנמלים גם בהמשך הדרך. הנמלים נמשכות לפירורים ולחלקי אוכל, לכן ניקיון קפדני של הגינה, יימנע חזרה של הנמלים.

אנו בחברת קלירונה נשמח לסייע ולייעץ לכם בנוגע לשיטות השונות של הדברת נמלים בגינה. לפרטים והזמנות, צרו קשר.