חיטוי משרדים מקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
חיטוי משרדים מקורונה

נגיף הקורונה אשר נכנס לחיינו מחייב אותנו לבצע שינויים בהרגלי החיים שלנו. שינויים אלו באים לידי ביטוי בעיקר בהתנהגותנו ליד אחרים, בריחוק סביבתי וכמובן בשגרת ניקיון חדשה. פעמים רבות גם ההקפדה על ניקיון תמידי של סביבת העבודה שלנו אינה מספיקה על מנת לקבל את ההגנה לה אנו זקוקים ולכן נדרשת פעולה עמוקה גדולה יותר והיא חיטוי כללי של המשרד.

אנו נדרש לכך בעיקר במצבים בהם נמצא חולה מאומת בתחומי המשרד, כאשר אחד העובדים שהה ליד חולה ולכן נכנס לבידוד או בכל מקרה בו אדם אשר היה בחו”ל הגיע אל תחומי המשרד מבלי להיכנס לבידוד או מבלי להיבדק.

תהליך החיטוי- כיצד?

על מנת לבצע את תהליך החיטוי באופן יסודי אשר יבטל כל זכר לחיידק הקורונה יש להתמקד בשלושה תחומים עיקריים והם חיטוי משטחים, חיטוי האוויר וכמובן חיטוי המבנה. חיידק הקורונה הינו חיידק מתעתע אשר עלול להישאר על משטחים במשך פרק זמן ארוך במיוחד וכן בחלל האוויר מבלי שבכלל נהיה מודעים לכך. זוהי הסיבה שנדרש חיטוי עמוק ומקיף. תהליך החיטוי נעשה בעזרת חומרים היעילים מאוד במיוחד כנגד נגיף זה, הם אינם מסוכנים לבני אדם ולא עלולים לפגוע בבריאות ולכן מדובר בתהליך מאוד מומלץ ויעיל אשר מומלץ לבצע אותו בכל מקרה בו קיים חשש ולו הקטן ביותר כי נגיף הקורונה הגיע לבקר במשרד שלכם.

חיטוי משרדים מקורונה

מדוע חשוב לחטא?

נגיף הקורונה הינו נגיף מאוד מדבק אשר עלול לעבור מאדם לאדם במגע הקל ביותר. כמובן שעל מנת למנוע מעבר של הנגיף והתפשטות שלו יש לשמור על כללי היגיינה כגון רחיצת ידיים עם סבון למשך שתי דקות, שמירת מרחק ולבישת מסיכה אך כללים אלו אינם תמיד מספיקים ולעיתים נדרשת פעולה עמוקה יותר על מנת לשמור על בטיחותם ובריאותם של אנשים, בעיקר כאשר מדובר במשרדים בהם כמות האנשים העוברת מידי יום הינה גבוהה ויש לשמור על בריאותם האישית הן של העובדים והן של קהל הלקוחות. לכן, על מנת למנוע מקרים של הדבקה המונית חשוב מאוד לדאוג לחיטוי המשרד באופן אשר לא ישאיר כל מקום לספק בנוגע להימצאותו של הנגיף במקום.

בואו לחטא אצלנו

קלירונה הינה חברה פרטית העובדת באופן מדויק על פי הנחיות משרד הבריאות והינה מאושרת כספק של משרד הביטחון. על מנת לחטא את המשרד שלכם עומדות בפניכם שתי אפשרויות, הראשונה היא כמובן להזמין אותנו ונציגי החברה יגיעו אליכם על מנת לבצע את התהליך. האפשרות השנייה היא לבצע את החיטוי לגמרי בעצמכם. תוכלו לרכוש את החומר דרכנו ולאחר הסבר מעמיק של אופן ביצוע הפעולה והתאמתה באופן מדויק אל הצרכים שלכם תוכלו להתחיל בתהליך החיטוי. לקביעת פגישת ייעוץ ללא עלות ולקבל מענה אנושי בנוגע לשאלות נוספות בנושא השאירו לנו את הפרטים שלכם ונחזור אליכם במהרה.