מציאות חיינו השתנתה באופן משמעותי בחודשים האחרונים ונראה כי היא עתידה להישאר כך עוד פרק זמן לא קצר. הקורונה הינו וירוס אשר יכול לתקוף במספר דרכים שאנו לא תמיד יכולים להיות מודעים אליהם. על מנת לדאוג ולהגן על עצמנו בצורה הטוב ביותר עלינו לעשות השתדלות גדולה בנקודות אשר כן נגישות וידועות לנו.

ניקיון וחיטוי הבית הינם צעדים הכרחיים ומשמעותיים בהם ניתן לנקוט על מנת להתגונן מפני הנגיף. חיטוי הבית מאפשר הסרה מוחלטת של הנגיף אשר עלול להימצא על משטחים במשך זמן רב.

עבור מי מיועד תהליך החיטוי?

חיטוי נועד כמובן עבור המקרים הקלאסיים בהם אחד מבני המשפחה חלה בקורונה ונשאר בבידוד ביתי, בכל מקרה בו אירחתם בן משפחה אשר חזר מחו”ל או במקרים בהם נזקקתם לבידוד עקב מגע עם חולה מאומת. בכל סיטואציה מעין זאת מומלץ לבצע חיטוי יסודי לבית על מנת לאפשר לעצמכם להמשיך את חייכם ללא החשש התמידי שאולי נשארו עקבות של הנגיף בחלל הבית.

אך ישנה אפשרות נוספת והיא מהווה מקור סכנה גדול יותר. מכיוון שמדובר בנגיף מתעתע ולא ברור יתכן וגם כעת מסתובבים בינינו אנשים אשר נושאים את הנגיף אך אינם סובלים כלל מסימפטומים ולכן לא מודעים לעובדה כי הינם חולים בקורונה. תופעה זאת הינה מסוכנת מאוד כיוון שעל ידי שיעול קל ביכולתם להעביר את הנגיף הלאה.

במידה ובחרתם לארח בביתכם אנשים נוספים אשר אינם חלק מהמשפחה הגרעינית שלכם יתכן וחיטוי הבית מקורונה יהיה יעיל גם עבורכם.

חיטוי הבית מקורונה

תהליך חיטוי הבית

תהליך חיטוי הבית אינו תהליך ארוך וכולל שלושה שלבים עיקריים:

חיטוי עצמאי

אין ספק כי חיטוי הבית הינו חשוב והכרחי ומומלץ לעשות זאת בעזרתה של חברה מקצועית אשר ביכולתה לספק את החומרים האיכותיים והטובים ביותר. במידה ואתם מעוניינים לעשות את תהליך החיטוי לגמרי בעצמכם תוכלו לפנות אלינו ונשלח אליכם את החומר יחד עם הדרכה מעמיקה המסבירה כיצד תוכלו לחטא את הבית באופן מיטבי. על מנת לשמוע פרטים נוספים ולקבלת מענה לכל שאלה נוספת בנושא פנו אלינו, קלירונה פתרונות חיטוי, עוד היום ונציג שלנו ישמח לחזור אליכם בהקדם. בנוסף, תוכלו לקבוע פגישת זום ללא עלות על ידי השארת הפרטים האישיים שלכם באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *