חיטוי משרדים מקורונה איך זה עובד?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

תקופת הקורונה זעזעה את המדינה והעולם כולו. בסגר הראשון כולנו הרגשנו שאנחנו בתוך סוג של סרט אימים ולא ממש הבנו עד הסוף מתי הוא הולך להיגמר. עובדים רבים פוטרו ואלה שלא סונדלו לעבוד מהבית. מאז המציאות השתנתה, העולם התחסן ועוד ועוד חברות, משרדים, עסקים וארגונים חוזרים לתלם. אם גם אתם רוצים להבטיח את שלום העובדים שלכם, אם אתם רוצים להפחית את הסיכוי להדבקה במגפה במקום העבודה שלכם ולגרום לעובדים להרגיש בטוחים להגיע לעבודה, חיטוי משרדים מקורונה זה שירות שנועד עבורכם.  חשוב לדעת כי מחקרים רבים מראים שהמשרד הוא אחד המקומות הכי מזוהמים שיש והוא חלל פורה מאוד להיווצרות של חיידקים. הנגיף שורד על כל סוגי המשטחים ולכן חיטוי במקום שבו היה חולה מאומת קריטי וחשוב למיגור הנגיף. 

מתי צריך לבצע חיטוי נגד קורונה?

אין ספק כי מדובר באחת המגפות הכי קשות ומדבקות שידעה אי פעם האנושות. מגפה שגורמת למוות ואין להקל בה ראש. יחד עם זאת, חשוב להבין את המצבים בהם חיטוי כזה מומלץ ולא לבצע חיטוי סתם ככה כי צריך. במצבים בהם היה במשרד עובד שנכנס לבידוד לאחר ששהה ליד חולה מאומת, רק אז יש לבצע חיטוי נגד קורונה. חיטוי נגד קורונה לא יעיל בכדי למגן את האזור מתהליכי הדבקה עתידיים. במידה ונכח בארגון שלכם לקוח, עובר אורח או עובד שעבר במקום ואומת כחולה, אז מומלץ וכדאי לבצע את החיטוי. בנוסף, שאדם חזר מחו“ל והוא מגיע אליכם, אך הוא לא נבדק ולא נכנס לבידוד, גם אז שווה להשקיע בחיטוי. חיטוי במצבים הללו יסייע למגר את המגפה ולמנוע את התפשטותה ואת ההידבקות לא רק במשרד שלכם אלא בכלל ברחבי הארץ. 

חיטוי משרדים מקורונה

איך זה מתבצע?

החיטוי מתבצע שהמקום ריק מאדם. לכן, אם אחד מהמקרים הללו שתוארו קיים אצלכם, יש לשלוח את כל העובדים הביתה, ולהזמין חיטוי מקצועי על פי הדרישות של משרד הבריאות. רק ככה תוכלו להשאיר את מקום העבודה שלכם נקי לגמרי ולהמשיך בשגרה תוך זמן קצר. החיטוי נגד קורונה ונגיפים אחרים מתבצע באמצעות חומרים ייעודיים מיוחדים שעברו בדיקה על ידי משרד הבריאות בישראל. הצוות שמבצע את החיטוי מגיע למקום העבודה ממוגן לחלוטין מכף רגל ועד ראש ומבצע את החיטוי ברצפה, על הקירות, במשטחים, במעליות, חדרי מדרגות ועוד. אנו מעניקים את השירות למשרדים, בתי עסק, מפעלים, מחסנים, חנויות ושטחי מסחר, בתים פרטיים שסיימו בידוד ועוד. 


אנו עובדים על פי כל הנהלים ושיטות עבודה שנבדקו בחו“ל ומבצעים את החיטוי עם האמצעים והחומרים המובילים והמתקדמים בעולם. לפרטים ומידע נוסף לגבי חיטוי קורונה לארגונים ובתי עסק אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונשמח לעזור.