חיטוי קורונה לרכב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
חיטוי קורונה לרכב

שנת 2020 הפתיעה אותנו ובגדול, איש לא צפה את השינוי שעתיד לחול בחיינו וכעת איש אינו יכול לצפות מתי הוא יסתיים. כבר מספר חודשים שאנו נמצאים בתוך מגיפה אשר מגבילה את תנועתנו ולא מאפשרת לנו להתנהל בצורה חופשית. גם כאשר אנו מנסים לשוב לשגרת חיים מסוימת אנו נמצאים בחשש תמידי שיתכן כי הנגיף נמצא בחלל האוויר.

על מנת להצליח לנהל שגרת חיים שקטה ורגועה מומלץ לחטא את חלל הבית, המשרד ובעיקר חלל הרכב אחת לתקופה. הרכב הינו אחד הכלים השימושיים אשר ברשותנו בו אנו עושים שימוש מידי יום ביומו. פעמים רבות אנו לא היחידים אשר שוהים בו ועל כן נדרש מאיתנו לשמור בו על סטריליות רבה.

חיטוי בעזרת חברה מקצועית

על מנת לחטא את הרכב בצורה הטובה ביותר אשר תספק לו את ההגנה לה אתם זקוקים תוכלו להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית. חיטוי הרכב יכלול מספר שלבים כאשר הראשון שבהם הינו ניקוי של כל המשטחים הגלויים לעין. על ידי ריסוס או ניקוי ידני יעשה חיטוי של המושבים, ההגה, החלונות ועוד.

בנוסף לתהליך החיטוי של החלק הפנימי יש לחטא גם את חלקו החיצוני של הרכב כולל הידיות, מכסה המנוע ותא האחסון. יש לחטא כל חלק החשוף למגע ידי אדם. כמו כן, יש לרסס גם את החלל הפנימי של הרכב כיוון שנגיף הקורונה נמצא גם בחלקיקי האוויר אותם אנו נושמים.

חיטוי קורונה לרכב

עשינו חיטוי- מה עכשיו?

כמובן שתהליך החיטוי עצמו אינו מספיק. השימוש התמידי שלנו ברכב הופך אותו למקור סכנה גדול במיוחד כיוון שאמנם החיטוי עשה את פעולתו אך ללא שמירה מתמדת קיים חשש כי הנגיף יחדור בדרכים אחרות. על מנת לשמור על רכב נקי וסטרילי חשוב להקפיד על מספר נקודות חשובות:

  • הקפידו על שימוש תמידי בכפפות בכל עת בה אתם יוצאים מהרכב, בין אם מדובר בקניות, תדלוק או קפיצה קטנה אל המוסך.
  • במידה ואכן השתמשתם בכפפות דאגו להסיר אותם טרם הכניסה לרכב על מנת להשאיר את כל החיידקים בחוץ ולא להכניסם פנימה.
  • במידה וביקרתם במוסך דאגו כי גם אנשי הצוות אשר עובדים על הרכב שלכם יעבדו עם כפפות. במידה וראיתם שנוצר מגע בידיים חשופות נקו את החלק הנגוע על מנת להסיר כל שכבה פוטנציאלית של חיידקים.

חיטוי מקצועי בקלירונה

חיטוי רכב הינו תהליך פשוט שאינו דורש זמן רב או מאמץ גדול. במידה וביכולתכם לעשות את התהליך לבד תוכלו להזמין מאיתנו את חומר החיטוי ולקבל עימו הדרכה יסודית אשר תסביר לכם כיצד לעבור את התהליך בקלות. החומר הינו ידידותי לסביבה ואינו מהווה כלל סכנה לבני אדם ולכן השימוש בו יכול להיעשות על ידי כל אחד. לכל שאלה נוספת בנושא לקביעת פגישה בזום ללא עלות השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם.