חיטוי דירה – אילו תהליכי חיטוי הבית שלכם חייב לעבור

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
חיטוי דירה - אילו תהליכי חיטוי הבית שלכם חייב לעבור

מגפת הקורונה עדיין כאן, למרות מבצע החיסונים הנרחב. היא משאירה אנשים רבים במצב של בלבול וחשש, מפני שהיה במקומות נגועים בנגיף ובצדק – אף אחד לא רוצה לחלות! אבל למי נדרש חיטוי דירה? מתי כדאי לעשות אותו ואילו תהליכי חיטוי נהוג לבצע?

מתי צריך לעשות חיטוי דירה?

מן הראוי לציין, כי חיטוי דירה אינו מגן על הדירה מפני זיהום עתידי, אלא מיועד לחטא את הנגיפים שכבר נמצאים בבית. לכן, כדאי לבצע חיטוי דירה במקרים הבאים:

  • אחד או יותר מבני הבית היה חולה בקורונה ושהה בבית בבידוד לזמן רב
  • חולה קורונה מאומת שהה בבית במשך יותר משעתיים
  • אורח שהגיע אליכם לביקור ולאחר מכן נחשד בתור חולה קורונה

חיטוי מקצועי לפי הנחיות משרד הבריאות, מאפשר לכם להמשיך לשהות בבית ללא חשש, להשתמש בכל המשטחים, החדרים והפינות בבית בבטחה ולהמשיך בשגרה.

חיטוי דירה - אילו תהליכי חיטוי הבית שלכם חייב לעבור

אילו תהליכי חיטוי דירה צריך לעשות?

חיטוי דירה נעשה בשלבים שונים, כדי להבטיח שכל פינה בבית, תהיה נקייה ובטוחה לשימוש:

חיטוי משטחים

כל משטח חשוף וגלוי, אשר אולי נגע בו אדם חולה, התעטש או השתעל עליו, יעבור חיטוי ידני (אנחנו לא מסתפקים בריסוס!), כדי להבטיח חיטוי מלא. משטחים שעלולים להינזק בגלל חומרי החיטוי, נעטפים בחומר מיגון מיוחד, למניעת פגיעה.

חיטוי החלל

נגיפים רבים עוברים באוויר ולכן חשוב לבצע חיטוי של החלל ולא רק של משטחים שונים. לכן, אנחנו מקפידים לבצע חיטוי של תעלות אוורור, פתחים של מיזוג ואף חללים פתוחים כדי לספק לכם אוויר נקי.

חיטוי מבנה

קירות, דלתות, מנעולים, מעליות, וכל חלקי המבנה, שיכולים לבוא במגע ישיר עם בני אדם, צריכים לעבור חיטוי, כדי שלא תוכלו להידבק בגלל מגע. ריסוס וחיטוי של המבנה מבטיח לכם שימוש בטוח בכל פינה.

למה חשוב לבצע חיטוי דירה?

עבור רוב האנשים, הבית הוא המקום בו מבלים יותר זמן מכל מקום אחר. זהו המקום בו נמצאים האנשים היקרים לכם מכל, או הילדים שלכם וזהו גם המקום בו אתם מארחים, אוכלים, ישנים ועוד. לכן, אם אתם לא מרגישים בטוחים בתוך הבית שלכם, חשוב לבצע פעולה מהירה, שתאפשר לכם להרגיש בטוחים ורגועים בין 4 הקירות שלכם. בנוסף, חיטוי נגד נגיפים יכול למנוע את ההדבקה הבאה, בעיקר לשמור על בריאות בני הבית והרי אין דבר יותר חשוב מזה!

לסיכום

חיטוי דירה הוא הדרך היחידה לוודא שהבית שלכם נקי מנגיפים, מזהמים וחיידקים, אשר יכולים לגרום למחלות, ברמות שונות של חומרה. הוא מאפשר לכם לחוש בטוחים ונינוחים בן 4 הקירות שלכם ובעיקר, שומר עליכם מכל משמר.

אז אם גם אתם רוצים לוודא שהבית שלכם בטוח ונקי מנגיפים, מזהמים וחיידקים, צרו איתנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!