ריסוס נגד נמלים ע״י חברה מקצועית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
ריסוס נגד נמלים ע״י חברה מקצועית

אין ספק שהדבר האחרון שאנו רוצים שיהיה לנו בבית אלו הם מזיקים שפוגעים באיכות החיים שלנו ומעידים על בעיה תברואתית. אחת הבעיות הנפוצות במרחב הביתי בהיבט של מזיקים היא הופעה של נמלים ברחבי הבית, דבר שגורר חוסר מנוחה עבורנו ועבור כל בני הבית וגם עבור האורחים. במאמר הבא נספר לכם מעט על דרכים שונות לריסוס נגד נמלים, איך למנוע מהם מלכתחילה להגיע לביתנו וכיצד נבחר מדביר. 

סוגי ריסוס נגד נמלים

ישנם כמה סוגים של ריסוס נגד נמלים כאשר האחד הוא ריסוס רגיל בו משתמשים בחומרים כימיים. ריסוס נמלים זה מתאים לשני מהמקרים כלומר גם כאשר גילינו נמלים בתוך הבית שלנו, וגם בתור הדברה מונעת נגד הגעתם של נמלים לאיזור הבית שלנו. סוג נוסף של הדברה היא הדברה ירוקה בה אין שימוש בחומרים כימיים המזיקים לנו בני האדם.

אחד הפתרונות היותר פופולריים של הדברה ירוקה נגד נמלים הוא ג׳ל נגד נמלים, כאשר הוא אפקטיבי בעיקר לאחר הגעתן של הנמלים אל הבית שלנו. את הג׳ל אנו נפזר ברחבי הבית בעיקר במקומות בהם ראינו נמלים כאשר אלו יחשבו שמדובר באוכל אותו הם ייקחו אתל הקן שלהם. שאר הנמלים כולל המלכה יאכלו מחתיכות הג׳ל, בתוכו יש חומר שהורג את הנמלים וכך למעשה בעזרת אותם פיתיונות ג׳ל אנו מצליחים לחסל את קן הנמלים מן היסוד. 

ריסוס נגד נמלים ע״י חברה מקצועית

כיצד נמנע מהגעתן של נמלים אל הבית שלנו?

כבר ציינו קודם לכן שהגעתם של נמלים אל הבית שלנו מסמלת על הימצאותה של בעיה תברואתית או בעיית ניקיון שהיא זו שמושכת את הנמלים את הבית שלנו. בכדי למנוע הגעה של נמלים אל הבית שלנו או חזרה שלהן לאחר ביצוע ריסוס יש להקפיד על מספר כללים חשובים. ראשית עליכם לנקות היטב את איזור המטבח, הכנת האוכל ואיזור הסעודה משאריות מזון ופירורים שכן הנמלים נמשכות לאותם שאריות מזון שאנו משאירים.

מעבר לכך, דאגו לסגור היטב שקיות מזון שאותן פתחתם והחזרתם לארון לשימוש חוזר בכדי לא למצוא נחיל נמלים בדרך לאותו ארון ואל הקופסא הפתוחה. דבר אחרון שכדאי לשים אליו לב הוא לדאוג להשאיר את פחי האשפה סגורים ולא להניח שקיות אשפה או שקיות מזון על הרצפה. 

כיצד נבחר מדביר לריסוס נגד נמלים?

בכדי לבחור מדביר עלינו לבחון מספר דברים כאשר שני הדברים החשובים ביותר הם ראשית לוודא כי לאותו מדביר יש רישיון מדביר והדבר השני שאותו נרצה לוודא הוא האם אנו נקבל מן המדביר תעודת אחריות על ההדברה אותה הוא מבצע במידה והנמלים חוזרות.

אנחנו בחברת CLEARONA עוסקים בקשת רחבה מאוד של ריסוס ומתמחים גם בריסוס נמלים. אנו נשמח לסייע לכם להיפתר מבעיית הנמלים ממנה אתם סובלים ולתת לכם שקט נפשי מפני המזיקים.