הדברת נמלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
הדברת נמלים

אחת הבעיות היותר נפוצות בהיבט של מזיקים במרחב הביתי היא בעיה של נמלים כאשר כולנו יודעים שהנמלים אינן מזיקות לנו בני האדם, אם שמים לשניה בצד את נמלי האש שכן עוקצות, אלא הן מהוות אך ורק מטרד תברואתי לבית שלנו שכן זה מצביע על חוסר הגיינה ברמה מסויימת בבית שלנו. בכדי להתגבר על בעיית הנמלים ישנם מספר פתרונות כאשר יש לבחור את הפתרון בהתאם לכמות הנמלים שיש בבית שלנו. במאמר הבא נספר לכם על מספר שיטות יעילות להדברת נמלים בהם תוכלו להשתמש במידה ונמלים פקדו את הבית שלכם. 

הדברת נמלים

הדברת נמלים טבעית

אחת השיטות המוכרות להדברת נמלים או יותר נכון להרחקת נמלים, היא הדברה טבעית במסגרתה אנו משתמשים בכל מיני חומרים טבעיים ולא בחומרי הדברה קונבנציונליים בכדי להרחיק את הנמלים מן הבית. יש לציין כי שיטה זו ככל הנראה לא תעבוד במידה ויש לכם מכה גדולה של נמלים. ישנם מספר חומרים שמהם הנמלים נרתעות ויתנו לכם לישון בשקט במידה ונתקלתם בכמה נמלים במטבח שלכם והם פלפל שחור, קפה, מקלות קינמון, עלי דפנה ועוד. 

הדברת נמלים ירוקה

שיטה נוספת של הדברת נמלים שכבר נחשבת לשיטה בה נשתמש כאשר מספר הנמלים גדול היא שיטה של הדברה ירוקה באמצעות ג׳ל. אנו למעשה נפזר ג׳ל ברחבי המטבח שהוא משמש בתור פתיון שהנמלים יקחו אל הקן שלהם היות ויחשבו שזה אוכל. הנמלים יקחו את כדורי הג׳ל וכל הנמלים של הקן יאכלו מכדוריות הג׳ל הללו שבפועל יהיו רעל נגד הנמלים. לאחר זמן מה כל הנמלים בקן יאכלו מאותו פתיון וימותו ובכך יושמד הקן של הנמלים ממנו סבלתם. 

הדברת נמלים רגילה

במידה ומדובר בכמות גדולה מאוד של נמלים שפקדה את הבית שלכם ואתם רוצים תוצאות מיידיות תמיד ניתן לבצע הדברה באמצעות ריסוס קונבנציונלי כפי שאני מכירים. את הריסוס יבצע המדביר בכל המקומות בבית בהם היתה עדות לנמלים כאשר בין היתר הריסוס יפוזר על משטחי האכילה בחדר האוכל, על משטחי העבודה במטבח, ארונות בהם יש מזון ועוד. בכדי להימנע מנמלים חשוב מאוד תמיד לנקות היטב את משטחי המזון במטבח עליהם אתם מכינים אתה האוכל כמו גם לנקות בצורה טובה את האיזור בו אכלתם ולראות כי לא השארתם אחריכם פירורים. 

הנמלים מגיעות לאותם מקומות עם שאריות מזון וכאשר לא מטפלים בתופעה הזו מיד היא עלולה להתפשט במהירות ואתם עלולים למצוא את עצמכם עם אלפי נמלים בבית, לכן חשוב מאוד לקרוא למדביר בהקדם האפשרי. 

אנחנו ב-CLEARONA, חברת הדברה נגד נמלים, מבצעים סוגים רבים של הדברות ביניהם גם הדברת נמלים בשיטות שונות. אנו נשמח להגיע אליכם הביתה ולראות מהי מידת בעיית הנמלים ממנה אתם סובלים ולהמליץ לכם על הפתרון האולטימטיבי.