באיזה עונה מומלץ לרסס כנגד מזיקים?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
באיזה עונה מומלץ לרסס כנגד מזיקים?

אין דבר מציק יותר מחרקים. הם נמצאים שם כל זמן, כל הזמן. בין אם מדובר בנמלים, זבובים, יתושים או ג’וקים אנחנו תמיד נחפש אחר הפתרון האולטימטיבי על מנת להיפטר מהם אחת ולתמיד ואם לא לתמיד אז לפחות למשך תקופה. אך על מנת להצליח לעשות זאת חשוב הן לרסס נכונה והן לבחור בזמן הנכון עבור הריסוס. אך עוד קודם שאנחנו מבצעים את פעולת הריסוס מומלץ לבצע מספר פעולות מניעה על מנת להצליח להתמודד עם התופעה בהצלחה.

פעולות מניעה כנגד מזיקים

אנחנו פוגשים בהם מחוץ לבית, בגינה הפרטית שלנו, על השולחן בחצר או ליד הבריכה. כמו כן אנו פוגשים אותם גם בתוך הבית, על השיש, בתוך הארונות או פשוט מטיילים על הרצפה. המזיקים הם תופעה שנוכחת בחיינו תמיד אך בעזרת מספר פעולות מניעה נוכל להתמודד איתה. חלק מהפעולות הן:

  • ניקיון- הקפדה על הניקיון תעזור לכם למנוע את כניסת המזיקים לבית. מזיקים מסוגים שונים נמשכים ללכלוך ולזבל ולכן הקפידו על ניקיון מוחלט של השיש, הרצפה וכן השלכה של הפח החוצה.
  • אוכל- הימנעו משמירות אוכל במקומות נמוכים. השתמשו בארונות המטבח הגבוהים שלכם על מנת לאחסן מוצרי מזון כיוון שהם אינם מגישים למזיקים.
  • רשתות- הקפידו על רשתות איכותיות בכל הבית. גם רשת עם חור קטן הינה פתח מזמין למזיקים ולכן חשוב לבדוק את כל הרשתות ולתקן במידת הצורך.

מתי מומלץ לרסס את הבית?

ריסוס היא אחת הפעולות היעילות ביותר כנגד מזיקים. אך על מנת למקסם את התוצאות חשוב לבחור בריסוס נגד מזיקים בעונה הנכונה. כידוע העונה הבולטת ביותר בה אנו נחשפים למזיקים היא עונת הקיץ. מזיקים רבים ביניהם תיקנים, נמלים ועוד נמשכים ליובש ולכן הקיץ מזמין אותם לצאת החוצה וזאת בניגוד לחודשי החורף הקרים והגשומים. במידה ואתם מבקשים לרסס את ביתכם מומלץ לעשות זאת דווקא בחודשי הקיץ אז הפעולה אכן תביא את התוצאות אותן אתם מבקשים לעצמכם בעוד ריסוס בתקופת החורף לרוב יהיה חסר משמעות כיוון שהוא אינו מוביל לתוצאות מספקות. 

ריסוס נגד מזיקים

פעולת הריסוס

כיום פעולת הריסוס הינה פעולה פשוטה במיוחד והיא אינה דורשת הכנות מוקדמות מיוחדות. כל שעליכם לעשות לאחר שהזמנתם מדביר איכותי הוא לפנות מעט את השטח בו הוא עתיד לרסס. חשוב לבחור במדביר מקצועי אשר משתמש בחומרים המאושרים על ידי משרד הבריאות וכי בידו ישנה תעודה המאשרת לו לעבוד בתחום. ריסוס מזיקים איכותי יספק לכם שקט לכל חודשי הקיץ החמים ויאפשר לכם לעבור אותם מבלי מזיקים שיטרידו את שלוות נפשכם.

זהו בדיוק הזמן להתחיל לחפש אחר מדביר שיבצע עבורכם את הפעולה הזאת. לכל שאלה נוספת בנושא ריסוס מזיקים, וכן על מנת לקבל מידע נוסף או לקבוע פגישה השאירו לנו בקלירונה הודעה והצוות שלנו יחזור אליכם תוך זמן קצר.